Mezinárodní filmový festival KV

Jízdní řády Festivalových linek

18. června 2018 v 19:39

Festivalová autobusová doprava:

Návštěvníci 53. MFF Karlovy Vary mohou využít 3 autobusové linky - F1, F2, F3. Přeprava na těchto linkách je zdarma. Linky jsou v provozu od 30. června do 8. července 2018:

Linka F1: Stanové městečko-Rolava - Tržnice - Hotel Thermal - Kino Drahomíra - Východní (Penzion Hestia) - Hotel Festival - Hotel Thermal - Tržnice - Stanové městečko

Linka F2: Stanové městečko-Rolava - Tržnice - Hotel Thermal - Libušina - Richmond - Gejzírpark - Březová, kemp

Linka F3: Stanové městečko-Rolava - Tržnice - Hotel Thermal - Kino Drahomíra - Východní (Penzion Hestia) - Hotel Festival- Libušina - Richmond - GH Pupp - Divadelní náměstí

Jízdní řády Festivalových linek

6. června 2017 v 20:12

Festivalová autobusová doprava:

Návštěvníci 51. MFF Karlovy Vary mohou využít 3 autobusové linky - F1, F2, F3. Přeprava na těchto linkách je zdarma. Linky jsou v provozu od 30. června do 9. července 2017,

F1: Stanové městečko-Rolava - Tržnice - Hotel Thermal - Kino Drahomíra - Východní (Penzion Hestia) - Hotel Festival - Hotel Thermal - Tržnice - Stanové městečko

F2: Stanové městečko-Rolava - Tržnice - Hotel Thermal - Libušina - Richmond - Gejzírpark - Březová, kemp

F3: Stanové městečko-Rolava - Tržnice - Hotel Thermal - Kino Drahomíra - Východní (Penzion Hestia) - Hotel Festival- Libušina - Richmond - GH Pupp - Divadelní náměstí

Doprava na festivalu

15. června 2016 v 18:23

Festivalová autobusová doprava:

 • návštěvníci 51. MFF Karlovy Vary mohou využít 3 autobusové linky - F1, F2, F3. Přeprava na těchto linkách je zdarma. Linky jsou v provozu od 1. do 9. července 2016, linka F1 do 10. července 2016 včetně.
  • F1: Stanové městečko-Rolava - Tržnice - Hotel Thermal - Kino Drahomíra - Východní (Penzion Hestia) - Hotel Festival - Hotel Thermal - Tržnice - Stanové městečko
  • F2: Stanové městečko-Rolava - Tržnice - Hotel Thermal - Libušina - Richmond - Gejzírpark - Březová, kemp
  • F3: Stanové městečko-Rolava - Tržnice - Hotel Thermal - Kino Drahomíra - Východní (Penzion Hestia) - Hotel Festival- Libušina - Richmond - GH Pupp - Divadelní náměstí
Jízdní řád ke stažení zde.

Průvodce pro návštěvníky IFF

1. července 2015 v 19:42
Již za pár hodin začíná 50. ročník Mezinárodního Filmového Festivalu v Karlových Varech a jak se na něj bez problémů dostat čí pokud už jste v Karlových Varech.

Vlakem nebo autobusem:


 • autobusové i vlakové nádraží je pěšky 15 minut od hotelu Thermal
 • nejvhodnější spoje: www.idos.cz a www.zluty.cz

Autem:

Řada hotelů včetně hotelu Thermal se nachází v pěší zóně. Ověřte si prosím možnosti parkování u vašeho ubytovacího zařízení. Využít můžete také veřejné placené parkoviště.

Parkoviště v blízkosti hotelu Thermal:

 • parkoviště na nábřeží Jana Palacha
 • parkoviště Tržnice
 • parkoviště, Varšavská ulice
 • podzemní garáže, nám. Dr. Milady Horákové
 • parkoviště u Horního nádraží, ulice Nákladní

Parkoviště v blízkosti Grandhotelu Pupp:

 • parkoviště Galerie, Goethova stezka
 • parkovací dům, Libušina ulice

Letadlem:

 • do České republiky přiletíte obvykle na Letiště Václava Havla v Praze. Přímo z Letiště Václava Havla můžete pro cestu do Karlových Varů zvolit autobus:http://jizdenky.studentagency.cz

 • do centra Prahy se z Letiště Václava Havla dostanete městskou hromadnou dopravou. Z centra Prahy se do Karlových Varů dostanete vlakem nebo autobusem

Doprava na festivalu:

Festivalová autobusová doprava:

 • návštěvníci 50.MFF Karlovy Vary mohou využít zdarma 3 autobusové linky - F1, F2, F3. Linky jsou v provozu od 3. do 11. července 2015

Návštěvníci festivalu mohou využít i pravidelnou Městskou hromadnou dopravu v Karlových Varech nebo si zapůjčit jízdní kolo, využít služeb taxi. V případě MHD využijte Aplikaci TADY/VARY Jízdních Řádů MHD Karlovy Vary (WEB, Mobil,Android,Facebook).

Jízdní řády festivalových linek

20. června 2015 v 22:12
Již za pár dní začne v Karlových Varech Mezinárodní Filmový Festival. Tentokrát již v pořadí 50 ročník tohoto filmového svátku a tak i letos nebudou chybět tři zvláštní festivalové linky které budou vozit hosty festivalu a jsou i letos značeny písmenkem F a to následovně F1, F2 a F3. Návštěvníci si ale musí dát pozor na některé uvedené spoje zvláštních linek, protože některé spoje jezdí jen v uvedený den.

Na Goethovku bude zajišťovat dopravu při MFF pražský bus

4. července 2014 v 22:33 | Petr Toman

Karlovy Vary - Jak a kdy se dostat na Aeroport v Goethově vyhlídce? To je častá otázka, na kterou se ptají návštěvníci karlovarského filmového festivalu. Po zkušenostech z loňského ročníku dal totiž Karlovarský dopravní podnik ruce pryč. Nyní tak veselé tváře bude převážet pražská dopravní firma za 40 korun.

"Po loňských zkušenostech, kdy byly autobusy neustále znečišťovány, jsme museli nabídku odmítnout. Navíc lidé si na příjezdovou cestu ke klubu často lehali, a tak hrozilo velké riziko," řekl ředitel karlovarského dopravního podniku Pavel Bohánek s tím, že tradiční festivalové linky F1, F2 a F3 budou tradičně zajišťovat.

" Já jel asi třikrát či čtyřikrát a bohužel jenom jednou jsem měl to štěstí, že jsem jel ještě relativně za tepla a dusna v narvaném autobuse, kde jednak nebylo k hnutí a jednak tam někdo nechal na zpříjemnění cesty obsáhlý výňatek ze svého, již zřejmě velmi unaveného, festivalového žaludku," popsal své zkušenosti s loňskou jízdou na Aeroport Zdeněk Bašus.

Festivalové linky

20. června 2014 v 21:25
Opět nás čeká další ročník Mezinárodního Filmového Festivalu v Karlových Varech a tak i letos nebudou chybět tři zvláštní festivalové linky které jsou značeny F1, F2 a F3. Návštěvníci si ale musí dát pozor na některé spoje zvláštních linek protože některé spojí jezdí jen v uvedený den.

JízdnÍ řády festivalových linek ke stažení ZDE.

Pro snadné vyhledávání autobusového spojení v Karlových Varech využijte aplikaci TadyVary.O mezinárodním filmovém festivalu bude zavedena i čtvrtá zvláštní linka

27. června 2013 v 14:53
Poprvé v historii budou v provoozu čtyři zvláštní festivalové linky po dobu konání Mezinárodního Filmového Festivalu v Karlových Varech. O zvláštních linka F1, F2 a F3 jsme vás před nedavnem informovaly. Čtvrtá linka bude označena Aeroport která bude jezdit po trase Hotel Thermál - Na Vyhlídce - Goethova Vyhlídka, právě zde má nově sídlo společnost Aeroport které dříve sídlila na Divadelním náměstí v budově bývalé Spořitelny (budova prochází kompletní rekonstrukcí). Linka bude v provozu od pátka 28.6.2013 - 19:00 do 7.7.2013 do čtvrté hodiny ranní a to vždy od 19:00 do 4:00 v 30 minutovém intervalu, doprava je stejně jako na linkách F1, F2 a F3 zcela zdarma.

Jízdní řády Festivalových linek

15. června 2013 v 20:32
Jako každý rok tak ani letos tomu nebude jinak budou v provozu tři zvláštní festivalové linky které jsou značeny F1,F2 a F3. V letošním roce došlo k některým změnám ve vedení linek. Linky F2 a F3 jsou nově prodlouženy ke stanovému městečku na Rolavě. Linka F1 pojede od Rolavy k hotelu Thermal dále kolem kina Drahomíra, Hotel Festival a přes sempertiny kolem nemocnice opět k Thermalu a nakonec do stanového městečka na Rolavě. Návštěvníci si ale musí dát pozor na některé spoje protože jezdí jen v uvedený den.
Linka F2 jede po trase KV Aréna (jen 4.7.2013) - Stanové městečko - Rolava - Hotel Thermal a dále pokračuje přes Vyhlídku, Richmond a linka je ukončena v Březové, Kemp.

Jízdní řády Festivalových linek

12. června 2012 v 10:20
Jako každý filmový svátek v Karlových Varech jsou v provozu z vláštní festivalové linky které jsou značeny F1,F2 a F3. V letošním roce došlo k některým změnám ve vedení linek. Největší změnou jak jsme již dříve informovaly je přesunuti stanového městečka z AC Start na koupaliště Rolava v Rybářích. Linka F1 pojede od Rolavy k hotelu Thermal dále kolem kina Drahomíra, Hotel Festival a přes sempertiny kolem nemocnice opět k Thermalu a nakonec do stanového městečka na Rolavě. Některé spoje jsou ukončeny u Thermálu a pokračují jako linka F3. Návštěvníci si ale musí dát pozor na některé spoje protože jezdí jen v uvedený den.
Linka F2 začíná u Hotelu Thermal a dále pokračuje přes Vyhlídku, Richmond a linka je ukončena v Březové, Kemp. Tři večerní spoje pokračují jako F1 ve směru Stanové městečko Rolava.
Linka F3 začíná na divadelním náměsti dále pokračuje kolem Hotelu Pupp, Richmondu dále pokračuje přes Vyhlídku, Hotel Festival, Kino Drahomíru a končí u Hotelu Thermal. Některé spoje pokračují jako F1 ve směru Stanové městečko Rolava. Návštěvníci si ale musí dát pozor na některé spoje protože jezdí jen v uvedený den. Na závěr doplním že Festivalové linky jsou v provozu od 29.6.2012 (8:00) do 8.7.2012 (3:00).

Změna tras festivalových linek

27. května 2012 v 14:09
Jako každý rok tak i letos budou o Mezinárodním filmovým festivalu v provozu zvláštní festivalové linky (značeny F1,F2 a F3), které jako každý rok budou převážet návštěvníky tohoto filmového svátku za kulturními a filmovými akcemi. V letošním roce se festivalové tzv. stanové městečko přestěhuje z AC Start do modernějšího areálu Rolava na Čankovské v Rybářích. Festivalové linky z tohoto důvodu budou zajíždět místo do Tuhnic k areálu koupaliště Rolava. Linky jako každý rok budou pro všechny návštěvníky festivalu zdarma. Letošní "47" Mezinárodní filmový festival se koná od 29.6.2012 do 7.7.2012.

Začíná mezinárodní festival a spolu sním i zvláštní linky

30. června 2011 v 22:52
Za několik hodin začíná další ročník mezinárodního filmového festivalu a sním budou v provozu tři zvláštní linky MHD označeny F1, F2 a F3.
F1: KV Arena - Thermal - Drahovice a zpět,
F2: KV Arena - kemp Březová a zpět,
F3: KV Arena - Thermal - Drahovice - Divadelní náměstí. Přeprava na festivalových linkách je zdarma.
* kliknutím na jízdní řád se zobrazí v plné velikosti Soubor JŘ v PDF.

Jízdní řády festivalových linek MHD:

26. června 2010 v 12:39

f1 2010
f2 2010
f3 2010

Jízdní řády festivalových linek MHD:

8. června 2009 v 11:29
Každý rok jsou v provozu specialní linky pro mezinárodní filmový festival, které převážeji návštěvníky tohoto filmového svátku a ani tento rok tomu nebude jinak. letošní rok po několika letech vyjede i linka F3. Trasy linek a časové údajé spojů linek F1, F2 a F3 jsou zobrazeny na obrázkách. Doprava je zcela zdarma !

Zastávka Lázně I přesunuta

13. července 2008 v 11:48
Po dobu mezinárodního festivalu byla zastávka MHD Lázně I přesunuta o 200 metrů do ulice Mariánskolázeňská. Toto omezení se týkalo linek 2,52,91.

Fotogalerie MFF 43

13. července 2008 v 11:41
Sobota byla posledním dnem mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Dnes vám přinášíme fotogalerii z mezinárodního festivalu. Najdete zde složky car, festivalové linky a jak to vypadalo u hotelu Thermal. Podívejte se zde.

Linky MFF F1 a F2

29. června 2008 v 8:43
Jako každý rok po dobu mezinárodního filmového festivalu budou v provozu zvláštní festivalové linky označené jako F1 a F2, doprava je na těchto linkách zdarma. LInky budou v provozu od 8:00 hodin 4.7.2008 do 3:00 hodin 13.7.2008. Jízdní řády zde. ( odkaz dopravce www.dpkv.cz )

Fotogalerie z mff

1. července 2007 v 22:11
Malá fotogalerie zachycující zastávky mezinárodního filmového festivalu a nízkopodlažní vůz na lince F2. V dalších dnech přibudou další. Náhled ZDE

Vozy festivalových linek

1. července 2007 v 14:56
Na linkách mezinárodního festivalu ( F1 a F2 ) jsou nasazovány nízkopodlažní vozy ani letos tomu není jinak.
Linka F1 vůz 365 Karosa Renault Citybus
Linka F2 395 Karosa Irisbus Citelis CNG

Zahájení mff 42 komplikovalo dopravu

1. července 2007 v 14:27
Při zahájení letošního čtyřicátehodruhého ročníku mezinárodního filmového festivalu došlo ke zkolabování dopravy v centru Karlových Varů ( Thermal - Lázně III - Divadelní náměstí - Lázně I ). Autobusy městské hromadné dopravy dopravního podniku například musely couvat ze zastávky Lázně I ( směr OC Varyáda ) až k hotelu Carlsbad Plaza. Situace byla komlikována v celém centru města. Můžeme jen doufat že se situace nebude opakovat a mff proběhne bezpotíží.
 
 

Reklama